Szanowni Bracia.

Prosimy o zapoznanie się z terminami naszych najbliższych spotkań, inicjatyw, dzieł i uroczystości.

Bardzo serdecznie zapraszamy Was do wzięcia w nich czynnego udziału.

 

 

 

 


Zacni Bracia !W dniu 17 listopada (sobota) w dolnym kościele M.B. Miłosierdzia przy ul. Miłej, bracia z rady 14004 zorganizują Dzień Skupienia dla radomskich rad Rycerzy Kolumba rejonu 2 i 29.

Prosimy o zgłaszanie swojego uczestnictwa do dnia 12 listopada na adres mailowy Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Koszt organizacyjny to 30 zł.

Wstępny plan dnia ( w godz. 9.00-15.00) przewiduje dwie konferencje formacyjne, wymianę doświadczeń rycerskich w przerwach kawowych, wspólny obiad.

Serdecznie zapraszamy wszystkich braci Rycerzy do uczestnictwa w tym wydarzeniu.
 

Zacni BraciaZachęcamy do lektury nowego  wydania  biuletynu "ZBROJA", który  jak zwykle znajdziemy w dziale "Warto Zobaczyć "


 


W dziale "Warto Zobaczyć" jest już do pobrania nowy  numer Columbii.

Zapraszamy do lektury

 

 

 

 

Zacni Bracia !

 

 

 

Rycerze Kolumba z Rady 14004 kontynuują akcję zbiórki makulatury. Makulaturę można oddawać do magazynu przy kościele M.B. Częstochowskiej ( dawna kaplica od ul. Warneńskiej ) w każdą sobotę od godz. 8.00 do  10.00. Istnieje możliwość odbioru większej ilości bezpośrednio z domu po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym. Numer telefonu do kontaktu 606-309-628 lub 513-751-216. Dochód ze sprzedaży makulatury przeznaczony zostanie na zakup żywności dla potrzebujących dzieci z naszej parafii oraz na zakup inkubatora dla noworodków.


 

 

 

 
Nasze inicjatywy
Bal charytatywny