RELACJA Z V BALU CHARYTATYWNEGO 2012/2013

Radomska Rada Zakonu  Rycerzy Kolumba nr 14004 im. Matki Bożej Częstochowskiej Królowej Polski informuje, że Sylwestrowy Bal Charytatywny, który odbył się 31.12.2012 r. w Hotelu Wasik w Krogulczej  zakończył się dużym sukcesem. Dzięki pomocy osób prywatnych i instytucji oraz aktywnym udziale uczestników: wsparciu finansowemu, wykupieniu zaproszenia, „cegiełek dobra”  czy aktywnym uczestnictwie w Aukcji możemy wesprzeć dzieci korzystające z zajęć socjoterapeutycznych świetlic Caritas w Radomiu.  Otwartość Serc ludzi dobrej woli pozwoliła nam zebrać kwotę przekraczającą 12 000 zł.  Fundusze te zostaną przekazane i wspomogą działalność świetlic środowiskowych Caritas w naszym mieście.  To już V bal charytatywny organizowany przez Rycerzy Kolumba w Radomiu. Po raz kolejny przekonaliśmy się, że organizowanie takich zadań ma sens zarówno dla uczestników, organizatorów i beneficjentów tych inicjatyw. Mamy świadomość, że w trudnym ekonomicznie czasie dzielenie się dobrem wymaga jeszcze więcej determinacji i poświecenia, dlatego szczególnie jesteśmy wdzięczni uczestnikom balu oraz wszystkim, którzy wsparli naszą inicjatywę.

          Jak zawsze bal rozpoczęło powitanie wszystkich uczestników przez organizatorów, wspólne zdjęcie oraz polonez prowadzony przez Danutę i Krzysztofa Orzechowskich. O atrakcyjność balu zadbał profesjonalny Wodzirej, który z dużym sukcesem angażował uczestników do wspólnej zabawy

         O północy życzenia wszystkim uczestnikom złożył Prezydent Ryszard Fałek, wspólnie zaśpiewana kolęda wprowadziła nas w nastrój noworocznych życzeń i wzajemnych życzliwości, zakończony wspólnym tańcem „świetlistego” walca. W atmosferze radosnego świętowania bal trwał do wczesnych godzin porannych.

 

 Zapraszamy do relacji fotograficznej w naszej galerii.

 

Delegat Rejonowy  DD2                            

Jan Malik                                        

 

 

 
Nasze inicjatywy
Bal charytatywny